Torneig F5 Taradell - Lliguetes - General


Prebenjamí Or

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Fúries Team
12 4 4 0 0
2
Trònics 2.0
9 4 3 0 1
3
Bar Catalunya
6 4 2 0 2
4
Notthingam Pressa
3 4 1 0 3
5
Fire\'s
0 4 0 0 4



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Trònics 2.0
Vs
- Fire\'s
Camp Esports Estel
11/07/2019 19:05

10-1


- Fúries Team
Vs
- Notthingam Pressa
Camp Jodul
11/07/2019 19:05

10-1


Descansen: Bar Catalunya

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Trònics 2.0
Vs
- Fúries Team
Grup Carrera
09/07/2019 19:05

2-8


- Bar Catalunya
Vs
- Fire\'s
Camp Certis
15/07/2019 19:05

8-0


Descansen: Notthingam Pressa

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Trònics 2.0
Vs
- Bar Catalunya
Grup Carrera
17/07/2019 19:05

4-2


- Notthingam Pressa
Vs
- Fire\'s
Camp Certis
18/07/2019 19:05

6-3


Descansen: Fúries Team

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Notthingam Pressa
Vs
- Bar Catalunya
Grup Carrera
19/07/2019 19:05

4-10


- Fire\'s
Vs
- Fúries Team
Camp Esports Estel
22/07/2019 19:50

0-19


Descansen: Trònics 2.0

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Trònics 2.0
Vs
- Notthingam Pressa
Grup Carrera
22/07/2019 19:05

12-0


- Fúries Team
Vs
- Bar Catalunya
Camp Esports Estel
23/07/2019 19:05

6-3


Descansen: Fire\'s



Prebenjamí Plata

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Futbolíssims
12 4 4 0 0
2
Bojos pel Futbol
9 4 3 0 1
3
Els Booms!!
4 4 1 1 2
4
Els Futcracks
4 4 1 1 2
5
Bocajuniors
0 4 0 0 4



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Els Booms!!
Vs
- Futbolíssims
Camp Esports Estel
10/07/2019 19:05

0-5


- Bocajuniors
Vs
- Bojos pel Futbol
Camp Jodul
10/07/2019 19:05

0-10


Descansen: Els Futcracks

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Els Booms!!
Vs
- Bocajuniors
Camp Esports Estel
12/07/2019 19:05

3-0


- Els Futcracks
Vs
- Futbolíssims
Camp Jodul
12/07/2019 19:05

0-8


Descansen: Bojos pel Futbol

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Els Booms!!
Vs
- Els Futcracks
Grup Carrera
15/07/2019 19:05

0-0


- Bojos pel Futbol
Vs
- Futbolíssims
Camp Certis
17/07/2019 19:05

2-4


Descansen: Bocajuniors

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Bojos pel Futbol
Vs
- Els Futcracks
Grup Carrera
18/07/2019 19:05

10-0


- Futbolíssims
Vs
- Bocajuniors
Camp Certis
19/07/2019 19:05

13-0


Descansen: Els Booms!!

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Els Booms!!
Vs
- Bojos pel Futbol
Camp Certis
22/07/2019 19:05

0-2


- Bocajuniors
Vs
- Els Futcracks
Camp Jodul
22/07/2019 19:05

1-6


Descansen: Futbolíssims



Benjamí Or - Grup A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Procamers
10 4 3 1 0
2
Tiki Taka Team
7 4 2 1 1
3
Rubberex
4 4 1 1 2
4
Air-cat Team
4 4 1 1 2
5
Los Alcones Rojos
3 4 1 0 3



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Rubberex
Vs
- Los Alcones Rojos
Camp Esports Estel
05/07/2019 19:05

4-6


- Air-cat Team
Vs
- Tiki Taka Team
Camp Esports Estel
05/07/2019 19:50

2-3


Descansen: Procamers

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Rubberex
Vs
- Air-cat Team
Camp Esports Estel
09/07/2019 19:05

4-4


- Procamers
Vs
- Los Alcones Rojos
Camp Certis
09/07/2019 19:05

5-2


Descansen: Tiki Taka Team

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Rubberex
Vs
- Procamers
Camp Certis
16/07/2019 19:50

2-3


- Tiki Taka Team
Vs
- Los Alcones Rojos
Camp Jodul
16/07/2019 19:05

5-3


Descansen: Air-cat Team

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tiki Taka Team
Vs
- Procamers
Grup Carrera
11/07/2019 19:05

4-4


- Los Alcones Rojos
Vs
- Air-cat Team
Camp Certis
11/07/2019 19:50

1-4


Descansen: Rubberex

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Rubberex
Vs
- Tiki Taka Team
Camp Esports Estel
19/07/2019 19:05

3-1


- Air-cat Team
Vs
- Procamers
Camp Esports Estel
22/07/2019 19:05

0-8


Descansen: Los Alcones Rojos



Benjamí Or - Grup B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Tarinmo by Rocada
12 4 4 0 0
2
Beive Hamburgueseria
6 4 2 0 2
3
XTrems
6 4 2 0 2
4
Soler Sanglas Team
6 4 2 0 2
5
Katakraks
0 4 0 0 4



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Soler Sanglas Team
Vs
- Katakraks
Camp Jodul
05/07/2019 19:05

7-2


- XTrems
Vs
- Beive Hamburgueseria
Camp Esports Estel
08/07/2019 19:50

4-3


Descansen: Tarinmo by Rocada

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Soler Sanglas Team
Vs
- XTrems
Camp Jodul
09/07/2019 19:05

5-4


- Tarinmo by Rocada
Vs
- Katakraks
Camp Certis
09/07/2019 19:50

10-0


Descansen: Beive Hamburgueseria

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Soler Sanglas Team
Vs
- Tarinmo by Rocada
Camp Certis
12/07/2019 19:50

0-8


- Beive Hamburgueseria
Vs
- Katakraks
Camp Certis
12/07/2019 19:05

3-0


Descansen: XTrems

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Beive Hamburgueseria
Vs
- Tarinmo by Rocada
Camp Esports Estel
17/07/2019 19:05

3-6


- Katakraks
Vs
- XTrems
Camp Certis
17/07/2019 19:50

2-3


Descansen: Soler Sanglas Team

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Soler Sanglas Team
Vs
- Beive Hamburgueseria
Camp Certis
19/07/2019 19:50

0-7


- XTrems
Vs
- Tarinmo by Rocada
Camp Jodul
19/07/2019 19:05

0-9


Descansen: Katakraks



Benjamí Plata - Grup A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Folgteam
10 4 3 1 0
2
Santjukids
8 4 2 2 0
3
Els Hackers
6 4 2 0 2
4
Futbolíssims
4 4 1 1 2
5
Orange Team
0 4 0 0 4



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Els Hackers
Vs
- Orange Team
Camp Jodul
05/07/2019 19:50

10-0


- Folgteam
Vs
- Santjukids
Camp Certis
08/07/2019 19:50

3-3


Descansen: Futbolíssims

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Els Hackers
Vs
- Folgteam
Camp Certis
10/07/2019 19:05

1-7


- Futbolíssims
Vs
- Orange Team
Camp Certis
10/07/2019 19:50

6-1


Descansen: Santjukids

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Els Hackers
Vs
- Futbolíssims
Camp Esports Estel
15/07/2019 19:05

5-1


- Santjukids
Vs
- Orange Team
Camp Certis
15/07/2019 19:50

12-1


Descansen: Folgteam

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Santjukids
Vs
- Futbolíssims
Camp Jodul
17/07/2019 19:05

1-1


- Orange Team
Vs
- Folgteam
Camp Esports Estel
18/07/2019 19:05

2-14


Descansen: Els Hackers

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Els Hackers
Vs
- Santjukids
Camp Certis
22/07/2019 19:50

3-5


- Folgteam
Vs
- Futbolíssims
Grup Carrera
22/07/2019 19:50

2-1


Descansen: Orange Team



Benjamí Plata - Grup B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Jefecitos Rafart
10 4 3 1 0
2
Tona Minions Friends Team
9 4 3 0 1
3
Un dia de partit
5 4 1 2 1
4
Els Influencers
4 4 1 1 2
5
Llops Vermells
0 4 0 0 4



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tona Minions Friends Team
Vs
- Jefecitos Rafart
Grup Carrera
08/07/2019 19:05

3-6


- Els Influencers
Vs
- Llops Vermells
Grup Carrera
05/07/2019 19:05

3-0


Descansen: Un dia de partit

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tona Minions Friends Team
Vs
- Els Influencers
Grup Carrera
10/07/2019 19:05

7-0


- Un dia de partit
Vs
- Jefecitos Rafart
Camp Certis
11/07/2019 19:05

1-1


Descansen: Llops Vermells

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tona Minions Friends Team
Vs
- Un dia de partit
Camp Jodul
15/07/2019 19:05

7-2


- Llops Vermells
Vs
- Jefecitos Rafart
Camp Esports Estel
16/07/2019 19:05

1-9


Descansen: Els Influencers

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Llops Vermells
Vs
- Un dia de partit
Camp Certis
18/07/2019 19:50

1-6


- Jefecitos Rafart
Vs
- Els Influencers
Camp Jodul
18/07/2019 19:05

2-1


Descansen: Tona Minions Friends Team

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tona Minions Friends Team
Vs
- Llops Vermells
Camp Jodul
23/07/2019 19:05

19-0


- Els Influencers
Vs
- Un dia de partit
Camp Jodul
23/07/2019 19:50

2-2


Descansen: Jefecitos Rafart



Aleví Or - Grup A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Èpic Team
10 4 3 1 0
2
Tigers
6 4 2 0 2
3
Bati Team
4 4 1 1 2
4
Va nanus!
4 4 1 1 2
5
Pescallunes de Gurb
3 4 0 3 1



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Èpic Team
Vs
- Pescallunes de Gurb
Camp Certis
08/07/2019 20:35

1-1


- Bati Team
Vs
- Tigers
Camp Certis
08/07/2019 21:20

2-4


Descansen: Va nanus!

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Èpic Team
Vs
- Bati Team
Camp Esports Estel
15/07/2019 19:50

5-2


- Va nanus!
Vs
- Pescallunes de Gurb
Camp Esports Estel
10/07/2019 20:35

1-1


Descansen: Tigers

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Èpic Team
Vs
- Va nanus!
Camp Esports Estel
17/07/2019 19:50

4-3


- Tigers
Vs
- Pescallunes de Gurb
Camp Certis
17/07/2019 20:35

4-2


Descansen: Bati Team

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tigers
Vs
- Va nanus!
Camp Certis
12/07/2019 21:20

2-6


- Pescallunes de Gurb
Vs
- Bati Team
Camp Jodul
12/07/2019 19:50

5-5


Descansen: Èpic Team

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Èpic Team
Vs
- Tigers
Camp Certis
19/07/2019 20:35

4-0


- Bati Team
Vs
- Va nanus!
Camp Jodul
19/07/2019 19:50

4-2


Descansen: Pescallunes de Gurb



Aleví Or - Grup B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Street Soccer
10 4 3 1 0
2
The Gold Team
10 4 3 1 0
3
Caldereria Osona
6 4 2 0 2
4
Somesport
3 4 1 0 3
5
Comarques Xics
0 4 0 0 4



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Caldereria Osona
Vs
- Comarques Xics
Camp Jodul
08/07/2019 19:50

9-2


- Somesport
Vs
- The Gold Team
Camp Jodul
08/07/2019 20:35

0-3


Descansen: Street Soccer

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Caldereria Osona
Vs
- Somesport
Camp Esports Estel
10/07/2019 21:20

5-4


- Street Soccer
Vs
- Comarques Xics
Camp Certis
10/07/2019 20:35

7-2


Descansen: The Gold Team

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Caldereria Osona
Vs
- Street Soccer
Grup Carrera
16/07/2019 19:05

0-3


- The Gold Team
Vs
- Comarques Xics
Grup Carrera
12/07/2019 19:50

7-4


Descansen: Somesport

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- The Gold Team
Vs
- Street Soccer
Camp Esports Estel
17/07/2019 20:35

3-3


- Comarques Xics
Vs
- Somesport
Camp Jodul
19/07/2019 20:35

0-12


Descansen: Caldereria Osona

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Caldereria Osona
Vs
- The Gold Team
Camp Jodul
23/07/2019 20:35

4-6


- Somesport
Vs
- Street Soccer
Grup Carrera
23/07/2019 20:35

0-6


Descansen: Comarques Xics



Aleví Or - Grup C

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Dream Balls
12 4 4 0 0
2
Les Feres
9 4 3 0 1
3
Els Killers de Casa Tió
4 4 1 1 2
4
Casiwin
4 4 1 1 2
5
Non Stop Boys
0 4 0 0 4



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Non Stop Boys
Vs
- Casiwin
Grup Carrera
08/07/2019 19:50

4-5


- Dream Balls
Vs
- Els Killers de Casa Tió
Camp Esports Estel
09/07/2019 19:50

5-1


Descansen: Les Feres

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Non Stop Boys
Vs
- Dream Balls
Camp Jodul
10/07/2019 19:50

2-5


- Les Feres
Vs
- Casiwin
Camp Certis
10/07/2019 21:20

5-1


Descansen: Els Killers de Casa Tió

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Non Stop Boys
Vs
- Les Feres
Camp Esports Estel
15/07/2019 20:35

0-6


- Els Killers de Casa Tió
Vs
- Casiwin
Camp Certis
15/07/2019 20:35

3-3


Descansen: Dream Balls

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Els Killers de Casa Tió
Vs
- Les Feres
Camp Jodul
12/07/2019 20:35

3-4


- Casiwin
Vs
- Dream Balls
Grup Carrera
17/07/2019 19:50

2-4


Descansen: Non Stop Boys

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Non Stop Boys
Vs
- Els Killers de Casa Tió
Grup Carrera
19/07/2019 19:50

2-5


- Dream Balls
Vs
- Les Feres
Grup Carrera
19/07/2019 20:35

4-3


Descansen: Casiwin



Aleví Or - Grup D

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
KPS Sport
12 4 4 0 0
2
Tenas Team
9 4 3 0 1
3
Atlètic Tonenc
6 4 2 0 2
4
Team Racing
1 4 0 1 3
5
Spartak Sunon
1 4 0 1 3



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tenas Team
Vs
- Spartak Sunon
Camp Esports Estel
09/07/2019 20:35

7-0


- Team Racing
Vs
- KPS Sport
Camp Esports Estel
09/07/2019 21:20

0-6


Descansen: Atlètic Tonenc

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tenas Team
Vs
- Team Racing
Camp Jodul
10/07/2019 20:35

5-0


- Atlètic Tonenc
Vs
- Spartak Sunon
Grup Carrera
10/07/2019 19:50

3-2


Descansen: KPS Sport

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tenas Team
Vs
- Atlètic Tonenc
Camp Jodul
15/07/2019 19:50

3-0


- KPS Sport
Vs
- Spartak Sunon
Camp Jodul
15/07/2019 20:35

8-0


Descansen: Team Racing

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- KPS Sport
Vs
- Atlètic Tonenc
Grup Carrera
17/07/2019 20:35

5-0


- Spartak Sunon
Vs
- Team Racing
Camp Esports Estel
18/07/2019 19:50

2-2


Descansen: Tenas Team

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tenas Team
Vs
- KPS Sport
Camp Esports Estel
19/07/2019 21:20

0-1


- Team Racing
Vs
- Atlètic Tonenc
Camp Esports Estel
19/07/2019 19:50

0-2


Descansen: Spartak Sunon



Aleví Plata - Grup A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Max Energy
15 5 5 0 0
2
Xef Team
9 5 3 0 2
3
Littel Warriors
9 5 3 0 2
4
Futsaleros
6 5 2 0 3
5
Riuprimerencs
6 5 2 0 3
6
Atlètic Hoy Voy
0 5 0 0 5



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Xef Team
Vs
- Futsaleros
Camp Esports Estel
08/07/2019 20:35

6-1


- Max Energy
Vs
- Atlètic Hoy Voy
Camp Esports Estel
05/07/2019 20:35

13-1


- Riuprimerencs
Vs
- Littel Warriors
Camp Certis
05/07/2019 19:50

0-2


Descansen: Spartak Sunon

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Xef Team
Vs
- Max Energy
Camp Esports Estel
11/07/2019 19:50

2-3


- Riuprimerencs
Vs
- Futsaleros
Camp Esports Estel
11/07/2019 20:35

2-3


- Littel Warriors
Vs
- Atlètic Hoy Voy
Camp Esports Estel
11/07/2019 21:20

6-2


Descansen: Spartak Sunon

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Xef Team
Vs
- Riuprimerencs
Grup Carrera
15/07/2019 19:50

2-3


- Littel Warriors
Vs
- Max Energy
Grup Carrera
15/07/2019 20:35

3-5


- Atlètic Hoy Voy
Vs
- Futsaleros
Camp Esports Estel
16/07/2019 19:50

1-2


Descansen: Spartak Sunon

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Xef Team
Vs
- Littel Warriors
Camp Esports Estel
18/07/2019 20:35

3-0


- Atlètic Hoy Voy
Vs
- Riuprimerencs
Camp Certis
18/07/2019 20:35

0-6


- Futsaleros
Vs
- Max Energy
Camp Jodul
18/07/2019 19:50

1-5


Descansen: Spartak Sunon

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Xef Team
Vs
- Atlètic Hoy Voy
Camp Esports Estel
22/07/2019 20:35

5-0


- Futsaleros
Vs
- Littel Warriors
Camp Jodul
22/07/2019 19:50

1-4


- Max Energy
Vs
- Riuprimerencs
Camp Jodul
22/07/2019 20:35

2-0


Descansen: Spartak Sunon



Aleví Plata - Grup B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
TeamKillers
12 5 4 0 1
2
Femdtot
12 5 4 0 1
3
Git Vic Team
12 5 4 0 1
4
Dream Team
6 5 2 0 3
5
BCN Pro Soccer
3 5 1 0 4
6
The Lions Vic
0 5 0 0 5



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Git Vic Team
Vs
- TeamKillers
Camp Certis
05/07/2019 20:35

4-2


- The Lions Vic
Vs
- BCN Pro Soccer
Camp Jodul
05/07/2019 20:35

2-9


- Dream Team
Vs
- Femdtot
Camp Jodul
05/07/2019 21:20

0-3


Descansen: Spartak Sunon

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Git Vic Team
Vs
- The Lions Vic
Camp Jodul
09/07/2019 20:35

3-2


- Dream Team
Vs
- TeamKillers
Grup Carrera
09/07/2019 19:50

4-9


- Femdtot
Vs
- BCN Pro Soccer
Camp Esports Estel
10/07/2019 19:50

2-1


Descansen: Spartak Sunon

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Git Vic Team
Vs
- Dream Team
Camp Jodul
11/07/2019 20:35

5-2


- Femdtot
Vs
- The Lions Vic
Camp Esports Estel
12/07/2019 19:50

10-1


- BCN Pro Soccer
Vs
- TeamKillers
Grup Carrera
11/07/2019 19:50

1-6


Descansen: Spartak Sunon

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Git Vic Team
Vs
- Femdtot
Camp Jodul
17/07/2019 19:50

1-2


- BCN Pro Soccer
Vs
- Dream Team
Grup Carrera
16/07/2019 19:50

3-4


- TeamKillers
Vs
- The Lions Vic
Grup Carrera
16/07/2019 20:35

7-0


Descansen: Spartak Sunon

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Git Vic Team
Vs
- BCN Pro Soccer
Grup Carrera
22/07/2019 20:35

5-2


- TeamKillers
Vs
- Femdtot
Camp Esports Estel
23/07/2019 19:50

4-2


- The Lions Vic
Vs
- Dream Team
Camp Esports Estel
23/07/2019 20:35

0-9


Descansen: Spartak Sunon



Aleví Plata - Grup C

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Cabres Boges
18 6 6 0 0
2
Ammycycling
13 6 4 1 1
3
Be 9
10 6 3 1 2
4
Just Fun
9 6 3 0 3
5
Santateam
9 6 3 0 3
6
Xinitos Rafart
3 6 1 0 5
7
FUTFEM
0 6 0 0 6



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Just Fun
Vs
- Xinitos Rafart
Camp Esports Estel
08/07/2019 21:20

7-0


- FUTFEM
Vs
- Santateam
Grup Carrera
05/07/2019 19:50

1-5


- Ammycycling
Vs
- Cabres Boges
Grup Carrera
05/07/2019 20:35

1-4


Descansen: Be 9

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Just Fun
Vs
- FUTFEM
Camp Certis
09/07/2019 20:35

9-2


- Ammycycling
Vs
- Xinitos Rafart
Camp Certis
09/07/2019 21:20

7-0


- Be 9
Vs
- Santateam
Camp Jodul
09/07/2019 19:50

2-5


Descansen: Cabres Boges

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Just Fun
Vs
- Ammycycling
Camp Certis
11/07/2019 20:35

2-3


- Be 9
Vs
- FUTFEM
Camp Certis
11/07/2019 21:20

10-1


- Cabres Boges
Vs
- Santateam
Camp Jodul
11/07/2019 19:50

13-1


Descansen: Xinitos Rafart

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Just Fun
Vs
- Be 9
Camp Esports Estel
12/07/2019 20:35

1-3


- Cabres Boges
Vs
- FUTFEM
Camp Esports Estel
12/07/2019 21:20

9-0


- Santateam
Vs
- Xinitos Rafart
Camp Certis
12/07/2019 20:35

5-1


Descansen: Ammycycling

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Cabres Boges
Vs
- Be 9
Camp Esports Estel
16/07/2019 20:35

5-3


- Santateam
Vs
- Ammycycling
Camp Jodul
16/07/2019 19:50

1-4


- Xinitos Rafart
Vs
- FUTFEM
Camp Jodul
16/07/2019 20:35

3-2


Descansen: Just Fun

Jornada 6
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Just Fun
Vs
- Cabres Boges
Camp Jodul
18/07/2019 20:35

1-3


- Xinitos Rafart
Vs
- Be 9
Grup Carrera
18/07/2019 19:50

2-4


- FUTFEM
Vs
- Ammycycling
Grup Carrera
18/07/2019 20:35

0-9


Descansen: Santateam

Jornada 7
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Just Fun
Vs
- Santateam
Camp Certis
22/07/2019 20:35

3-1


- Xinitos Rafart
Vs
- Cabres Boges
Camp Certis
23/07/2019 19:50

0-6


- Ammycycling
Vs
- Be 9
Camp Certis
23/07/2019 20:35

2-2


Descansen: FUTFEM



Infantil Or - Grup A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Canalla del Capellà
18 6 6 0 0
2
CDR FC
11 6 3 2 1
3
Auto Vigatana Team .
10 6 3 1 2
4
Fantastiks
7 6 2 1 3
5
Els Arturitos
6 6 2 0 4
6
Renova Quintana
4 6 1 1 4
7
Vig Bang
4 6 1 1 4



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Auto Vigatana Team .
Vs
- Fantastiks
Camp Esports Estel
05/07/2019 22:05

7-2


- Canalla del Capellà
Vs
- Vig Bang
Camp Esports Estel
05/07/2019 21:20

8-1


- Els Arturitos
Vs
- CDR FC
Camp Certis
08/07/2019 22:05

1-3


Descansen: Renova Quintana

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Auto Vigatana Team .
Vs
- Canalla del Capellà
Camp Esports Estel
16/07/2019 22:05

1-3


- Els Arturitos
Vs
- Fantastiks
Camp Jodul
15/07/2019 21:20

1-3


- Renova Quintana
Vs
- Vig Bang
Camp Certis
16/07/2019 20:35

3-1


Descansen: CDR FC

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Auto Vigatana Team .
Vs
- Els Arturitos
Camp Esports Estel
17/07/2019 21:20

1-2


- Renova Quintana
Vs
- Canalla del Capellà
Camp Esports Estel
17/07/2019 22:05

2-11


- CDR FC
Vs
- Vig Bang
Grup Carrera
09/07/2019 20:35

9-1


Descansen: Fantastiks

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Auto Vigatana Team .
Vs
- Renova Quintana
Camp Esports Estel
19/07/2019 22:05

5-3


- CDR FC
Vs
- Canalla del Capellà
Grup Carrera
18/07/2019 22:05

2-5


- Vig Bang
Vs
- Fantastiks
Camp Certis
18/07/2019 21:20

2-2


Descansen: Els Arturitos

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- CDR FC
Vs
- Renova Quintana
Camp Esports Estel
22/07/2019 21:20

1-1


- Vig Bang
Vs
- Els Arturitos
Camp Esports Estel
22/07/2019 22:05

5-3


- Fantastiks
Vs
- Canalla del Capellà
Camp Certis
22/07/2019 21:20

0-9


Descansen: Auto Vigatana Team .

Jornada 6
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Auto Vigatana Team .
Vs
- CDR FC
Camp Certis
23/07/2019 21:20

2-2


- Fantastiks
Vs
- Renova Quintana
Camp Jodul
23/07/2019 21:20

3-2


- Canalla del Capellà
Vs
- Els Arturitos
Grup Carrera
23/07/2019 21:20

6-1


Descansen: Vig Bang

Jornada 7
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Auto Vigatana Team .
Vs
- Vig Bang
Camp Esports Estel
15/07/2019 22:05

8-2


- Fantastiks
Vs
- CDR FC
Camp Jodul
11/07/2019 21:20

0-4


- Els Arturitos
Vs
- Renova Quintana
Grup Carrera
16/07/2019 22:05

3-1


Descansen: Canalla del Capellà



Infantil Or - Grup B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Vickings
18 6 6 0 0
2
Els Jedais
15 6 5 0 1
3
L\'equip del tractor màgic
10 6 3 1 2
4
Volcànics
10 6 3 1 2
5
00 Team .
6 6 2 0 4
6
Electrik\'s
1 6 0 1 5
7
The Rockies
1 6 0 1 5



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- The Rockies
Vs
- Electrik\'s
Camp Esports Estel
08/07/2019 22:05

1-1


- Vickings
Vs
- Volcànics
Camp Jodul
08/07/2019 21:20

6-1


- L\'equip del tractor màgic
Vs
- 00 Team .
Camp Jodul
08/07/2019 22:05

7-2


Descansen: Els Jedais

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- The Rockies
Vs
- Vickings
Grup Carrera
11/07/2019 20:35

0-8


- L\'equip del tractor màgic
Vs
- Electrik\'s
Camp Esports Estel
15/07/2019 21:20

6-0


- Els Jedais
Vs
- Volcànics
Grup Carrera
11/07/2019 21:20

4-1


Descansen: 00 Team .

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- The Rockies
Vs
- L\'equip del tractor màgic
Camp Esports Estel
16/07/2019 21:20

2-10


- Els Jedais
Vs
- Vickings
Camp Jodul
15/07/2019 22:05

0-5


- 00 Team .
Vs
- Volcànics
Camp Certis
15/07/2019 21:20

3-4


Descansen: Electrik\'s

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- The Rockies
Vs
- Els Jedais
Camp Jodul
17/07/2019 21:20

2-4


- 00 Team .
Vs
- Vickings
Camp Esports Estel
18/07/2019 21:20

1-4


- Volcànics
Vs
- Electrik\'s
Camp Certis
18/07/2019 22:05

5-2


Descansen: L\'equip del tractor màgic

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- 00 Team .
Vs
- Els Jedais
Camp Esports Estel
19/07/2019 22:50

1-6


- Volcànics
Vs
- L\'equip del tractor màgic
Camp Certis
19/07/2019 21:20

2-2


- Electrik\'s
Vs
- Vickings
Camp Certis
19/07/2019 22:05

1-2


Descansen: The Rockies

Jornada 6
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- The Rockies
Vs
- 00 Team .
Camp Certis
22/07/2019 22:05

2-3


- Electrik\'s
Vs
- Els Jedais
Camp Jodul
22/07/2019 21:20

0-6


- Vickings
Vs
- L\'equip del tractor màgic
Grup Carrera
22/07/2019 21:20

6-0


Descansen: Volcànics

Jornada 7
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- The Rockies
Vs
- Volcànics
Grup Carrera
09/07/2019 21:20

2-5


- Electrik\'s
Vs
- 00 Team .
Camp Esports Estel
10/07/2019 22:05

0-4


- L\'equip del tractor màgic
Vs
- Els Jedais
Camp Certis
10/07/2019 22:05

0-5


Descansen: Vickings



Infantil Plata - Grup A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Xanclitas FC
15 6 5 0 1
2
Vik Team
12 6 4 0 2
3
Els Mamelles
10 6 3 1 2
4
Borussia Donuts
10 6 3 1 2
5
VagusTeam
6 6 2 0 4
6
Pilongators
5 6 1 2 3
7
Centelles Sport
3 6 1 0 5



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Borussia Donuts
Vs
- Vik Team
Grup Carrera
05/07/2019 22:05

3-1


- VagusTeam
Vs
- Els Mamelles
Grup Carrera
05/07/2019 21:20

0-10


- Pilongators
Vs
- Centelles Sport
Camp Jodul
05/07/2019 22:05

4-3


Descansen: Xanclitas FC

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Borussia Donuts
Vs
- VagusTeam
Grup Carrera
08/07/2019 20:35

1-3


- Pilongators
Vs
- Vik Team
Grup Carrera
08/07/2019 21:20

1-4


- Xanclitas FC
Vs
- Els Mamelles
Camp Esports Estel
09/07/2019 22:05

5-3


Descansen: Centelles Sport

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Borussia Donuts
Vs
- Pilongators
Camp Jodul
10/07/2019 21:20

4-4


- Xanclitas FC
Vs
- VagusTeam
Camp Jodul
10/07/2019 22:05

3-2


- Centelles Sport
Vs
- Els Mamelles
Grup Carrera
10/07/2019 20:35

1-7


Descansen: Vik Team

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Borussia Donuts
Vs
- Xanclitas FC
Camp Certis
12/07/2019 22:05

6-4


- Centelles Sport
Vs
- VagusTeam
Camp Jodul
12/07/2019 21:20

3-2


- Els Mamelles
Vs
- Vik Team
Grup Carrera
12/07/2019 20:35

1-3


Descansen: Pilongators

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Centelles Sport
Vs
- Xanclitas FC
Grup Carrera
15/07/2019 21:20

2-4


- Els Mamelles
Vs
- Pilongators
Grup Carrera
15/07/2019 22:05

4-4


- Vik Team
Vs
- VagusTeam
Camp Certis
16/07/2019 21:20

7-2


Descansen: Borussia Donuts

Jornada 6
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Borussia Donuts
Vs
- Centelles Sport
Grup Carrera
17/07/2019 21:20

4-2


- Vik Team
Vs
- Xanclitas FC
Grup Carrera
17/07/2019 22:05

3-5


- VagusTeam
Vs
- Pilongators
Camp Esports Estel
18/07/2019 22:05

3-2


Descansen: Els Mamelles

Jornada 7
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Borussia Donuts
Vs
- Els Mamelles
Grup Carrera
19/07/2019 21:20

0-2


- Vik Team
Vs
- Centelles Sport
Camp Jodul
19/07/2019 22:05

3-2


- Pilongators
Vs
- Xanclitas FC
Camp Jodul
19/07/2019 21:20

4-8


Descansen: VagusTeam



Infantil Plata - Grup B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Friends Team 3.0
18 6 6 0 0
2
Otakus
10 6 3 1 2
3
Futsal United
8 6 2 2 2
4
Matvey Team
7 6 2 1 3
5
Supplaid Team
7 6 2 1 3
6
Infection
7 6 2 1 3
7
Rafart Team
3 6 1 0 5



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Supplaid Team
Vs
- Matvey Team
Grup Carrera
08/07/2019 22:05

3-4


- Infection
Vs
- Otakus
Camp Certis
05/07/2019 21:20

3-7


- Futsal United
Vs
- Rafart Team
Camp Certis
05/07/2019 22:05

3-2


Descansen: Friends Team 3.0

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Supplaid Team
Vs
- Infection
Camp Certis
09/07/2019 22:05

5-1


- Futsal United
Vs
- Matvey Team
Camp Jodul
09/07/2019 21:20

4-5


- Friends Team 3.0
Vs
- Otakus
Camp Jodul
09/07/2019 22:05

9-2


Descansen: Rafart Team

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Supplaid Team
Vs
- Futsal United
Grup Carrera
10/07/2019 21:20

4-4


- Friends Team 3.0
Vs
- Infection
Camp Esports Estel
11/07/2019 22:05

11-1


- Rafart Team
Vs
- Otakus
Camp Certis
11/07/2019 22:05

1-5


Descansen: Matvey Team

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Supplaid Team
Vs
- Friends Team 3.0
Camp Jodul
16/07/2019 21:20

2-6


- Rafart Team
Vs
- Infection
Grup Carrera
16/07/2019 21:20

3-4


- Otakus
Vs
- Matvey Team
Grup Carrera
12/07/2019 21:20

2-2


Descansen: Futsal United

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Rafart Team
Vs
- Friends Team 3.0
Camp Esports Estel
19/07/2019 20:35

2-7


- Otakus
Vs
- Futsal United
Camp Certis
17/07/2019 21:20

6-7


- Matvey Team
Vs
- Infection
Camp Certis
17/07/2019 22:05

4-5


Descansen: Supplaid Team

Jornada 6
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Supplaid Team
Vs
- Rafart Team
Camp Jodul
18/07/2019 21:20

2-1


- Matvey Team
Vs
- Friends Team 3.0
Grup Carrera
22/07/2019 22:05

1-3


- Infection
Vs
- Futsal United
Grup Carrera
18/07/2019 21:20

3-3


Descansen: Otakus

Jornada 7
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Supplaid Team
Vs
- Otakus
Grup Carrera
19/07/2019 22:05

0-3


- Matvey Team
Vs
- Rafart Team
Camp Esports Estel
23/07/2019 21:20

3-4


- Futsal United
Vs
- Friends Team 3.0
Camp Esports Estel
23/07/2019 22:05

3-5


Descansen: Infection



Cadet Or - Grup A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Aluminis Jurado
15 5 5 0 0
2
Semen i Varis
12 5 4 0 1
3
69FAM
7 5 2 1 2
4
Els Trabucs
7 5 2 1 2
5
Alius
3 5 1 0 4
6
STM Nuls
0 5 0 0 5



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Aluminis Jurado
Vs
- Els Trabucs
Camp Esports Estel
08/07/2019 22:50

4-0


- 69FAM
Vs
- Semen i Varis
Camp Certis
08/07/2019 22:50

0-3


- STM Nuls
Vs
- Alius
Camp Jodul
08/07/2019 22:50

3-4


Descansen: Infection

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Aluminis Jurado
Vs
- 69FAM
Camp Jodul
10/07/2019 22:50

11-5


- STM Nuls
Vs
- Els Trabucs
Grup Carrera
10/07/2019 22:05

2-4


- Alius
Vs
- Semen i Varis
Grup Carrera
10/07/2019 22:50

0-4


Descansen: Infection

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Aluminis Jurado
Vs
- STM Nuls
Camp Jodul
12/07/2019 22:05

15-1


- Alius
Vs
- 69FAM
Camp Esports Estel
12/07/2019 22:05

5-6


- Semen i Varis
Vs
- Els Trabucs
Camp Certis
12/07/2019 22:50

9-2


Descansen: Infection

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Aluminis Jurado
Vs
- Alius
Camp Certis
16/07/2019 22:05

3-0


- Semen i Varis
Vs
- STM Nuls
Camp Jodul
16/07/2019 22:05

16-1


- Els Trabucs
Vs
- 69FAM
Camp Certis
16/07/2019 22:50

5-5


Descansen: Infection

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Aluminis Jurado
Vs
- Semen i Varis
Camp Jodul
19/07/2019 22:50

6-5


- Els Trabucs
Vs
- Alius
Grup Carrera
19/07/2019 22:50

8-3


- 69FAM
Vs
- STM Nuls
Grup Carrera
18/07/2019 22:50

7-2


Descansen: Infection



Cadet Or - Grup B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Seva City
13 5 4 1 0
2
Grup Carrera
10 5 3 1 1
3
Meskamiau
9 5 3 0 2
4
Teamsito
6 5 2 0 3
5
Real Mandril
4 5 1 1 3
6
Obres Maya
1 5 0 1 4



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Seva City
Vs
- Obres Maya
Grup Carrera
08/07/2019 22:50

5-3


- Meskamiau
Vs
- Teamsito
Camp Esports Estel
09/07/2019 22:50

5-3


- Grup Carrera
Vs
- Real Mandril
Camp Certis
09/07/2019 22:50

7-1


Descansen: Infection

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Seva City
Vs
- Meskamiau
Camp Esports Estel
11/07/2019 22:50

5-3


- Grup Carrera
Vs
- Obres Maya
Camp Jodul
11/07/2019 22:05

5-2


- Real Mandril
Vs
- Teamsito
Camp Jodul
11/07/2019 22:50

1-5


Descansen: Infection

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Seva City
Vs
- Grup Carrera
Camp Jodul
12/07/2019 22:50

3-3


- Real Mandril
Vs
- Meskamiau
Grup Carrera
12/07/2019 22:05

3-0


- Teamsito
Vs
- Obres Maya
Grup Carrera
12/07/2019 22:50

2-1


Descansen: Infection

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Seva City
Vs
- Real Mandril
Camp Esports Estel
17/07/2019 22:50

4-2


- Teamsito
Vs
- Grup Carrera
Camp Certis
17/07/2019 22:50

2-3


- Obres Maya
Vs
- Meskamiau
Camp Jodul
17/07/2019 22:05

0-6


Descansen: Infection

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Seva City
Vs
- Teamsito
Camp Esports Estel
22/07/2019 22:50

6-2


- Obres Maya
Vs
- Real Mandril
Camp Certis
22/07/2019 22:50

2-2


- Meskamiau
Vs
- Grup Carrera
Camp Jodul
22/07/2019 22:05

2-1


Descansen: Infection



Cadet Plata - Grup A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Afes 3.0
13 5 4 1 0
2
Ca l\'Aturat
12 5 4 0 1
3
Fifa Legends
9 5 3 0 2
4
X-Lita
7 5 2 1 2
5
Inflables Manlleu
3 5 1 0 4
6
Llopis Team
0 5 0 0 5



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Inflables Manlleu
Vs
- Ca l\'Aturat
Camp Jodul
09/07/2019 22:50

4-5


- Fifa Legends
Vs
- Llopis Team
Grup Carrera
09/07/2019 22:05

6-1


- Afes 3.0
Vs
- X-Lita
Grup Carrera
09/07/2019 22:50

2-2


Descansen: Infection

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Inflables Manlleu
Vs
- Fifa Legends
Grup Carrera
11/07/2019 22:05

3-5


- Afes 3.0
Vs
- Ca l\'Aturat
Grup Carrera
11/07/2019 22:50

10-4


- X-Lita
Vs
- Llopis Team
Camp Esports Estel
12/07/2019 22:50

2-0


Descansen: Infection

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Inflables Manlleu
Vs
- Afes 3.0
Camp Esports Estel
16/07/2019 22:50

1-6


- X-Lita
Vs
- Fifa Legends
Camp Jodul
15/07/2019 22:50

1-6


- Llopis Team
Vs
- Ca l\'Aturat
Grup Carrera
15/07/2019 22:50

2-4


Descansen: Infection

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Inflables Manlleu
Vs
- X-Lita
Camp Certis
19/07/2019 22:50

3-4


- Llopis Team
Vs
- Afes 3.0