Torneig F5 Taradell - Lliguetes - General


Prebenjamí Or

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Fúries Team
12 4 4 0 0
2
Trònics 2.0
9 4 3 0 1
3
Bar Catalunya
6 4 2 0 2
4
Notthingam Pressa
3 4 1 0 3
5
Fire\'s
0 4 0 0 4



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Trònics 2.0
Vs
- Fire\'s
Camp Esports Estel
11/07/2019 19:05 10-1
- Fúries Team
Vs
- Notthingam Pressa
Camp Jodul
11/07/2019 19:05 10-1
Descansen: Bar Catalunya

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Trònics 2.0
Vs
- Fúries Team
Grup Carrera
09/07/2019 19:05 2-8
- Bar Catalunya
Vs
- Fire\'s
Camp Certis
15/07/2019 19:05 8-0
Descansen: Notthingam Pressa

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Trònics 2.0
Vs
- Bar Catalunya
Grup Carrera
17/07/2019 19:05 4-2
- Notthingam Pressa
Vs
- Fire\'s
Camp Certis
18/07/2019 19:05 6-3
Descansen: Fúries Team

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Notthingam Pressa
Vs
- Bar Catalunya
Grup Carrera
19/07/2019 19:05 4-10
- Fire\'s
Vs
- Fúries Team
Camp Esports Estel
22/07/2019 19:50 0-19
Descansen: Trònics 2.0

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Trònics 2.0
Vs
- Notthingam Pressa
Grup Carrera
22/07/2019 19:05 12-0
- Fúries Team
Vs
- Bar Catalunya
Camp Esports Estel
23/07/2019 19:05 6-3
Descansen: Fire\'s



Prebenjamí Plata

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Futbolíssims
12 4 4 0 0
2
Bojos pel Futbol
9 4 3 0 1
3
Els Booms!!
4 4 1 1 2
4
Els Futcracks
4 4 1 1 2
5
Bocajuniors
0 4 0 0 4



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Els Booms!!
Vs
- Futbolíssims
Camp Esports Estel
10/07/2019 19:05 0-5
- Bocajuniors
Vs
- Bojos pel Futbol
Camp Jodul
10/07/2019 19:05 0-10
Descansen: Els Futcracks

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Els Booms!!
Vs
- Bocajuniors
Camp Esports Estel
12/07/2019 19:05 3-0
- Els Futcracks
Vs
- Futbolíssims
Camp Jodul
12/07/2019 19:05 0-8
Descansen: Bojos pel Futbol

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Els Booms!!
Vs
- Els Futcracks
Grup Carrera
15/07/2019 19:05 0-0
- Bojos pel Futbol
Vs
- Futbolíssims
Camp Certis
17/07/2019 19:05 2-4
Descansen: Bocajuniors

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Bojos pel Futbol
Vs
- Els Futcracks
Grup Carrera
18/07/2019 19:05 10-0
- Futbolíssims
Vs
- Bocajuniors
Camp Certis
19/07/2019 19:05 13-0
Descansen: Els Booms!!

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Els Booms!!
Vs
- Bojos pel Futbol
Camp Certis
22/07/2019 19:05 0-2
- Bocajuniors
Vs
- Els Futcracks
Camp Jodul
22/07/2019 19:05 1-6
Descansen: Futbolíssims



Benjamí Or - Grup A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Procamers
10 4 3 1 0
2
Tiki Taka Team
7 4 2 1 1
3
Rubberex
4 4 1 1 2
4
Air-cat Team
4 4 1 1 2
5
Los Alcones Rojos
3 4 1 0 3



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Rubberex
Vs
- Los Alcones Rojos
Camp Esports Estel
05/07/2019 19:05 4-6
- Air-cat Team
Vs
- Tiki Taka Team
Camp Esports Estel
05/07/2019 19:50 2-3
Descansen: Procamers

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Rubberex
Vs
- Air-cat Team
Camp Esports Estel
09/07/2019 19:05 4-4
- Procamers
Vs
- Los Alcones Rojos
Camp Certis
09/07/2019 19:05 5-2
Descansen: Tiki Taka Team

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Rubberex
Vs
- Procamers
Camp Certis
16/07/2019 19:50 2-3
- Tiki Taka Team
Vs
- Los Alcones Rojos
Camp Jodul
16/07/2019 19:05 5-3
Descansen: Air-cat Team

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tiki Taka Team
Vs
- Procamers
Grup Carrera
11/07/2019 19:05 4-4
- Los Alcones Rojos
Vs
- Air-cat Team
Camp Certis
11/07/2019 19:50 1-4
Descansen: Rubberex

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Rubberex
Vs
- Tiki Taka Team
Camp Esports Estel
19/07/2019 19:05 3-1
- Air-cat Team
Vs
- Procamers
Camp Esports Estel
22/07/2019 19:05 0-8
Descansen: Los Alcones Rojos



Benjamí Or - Grup B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Tarinmo by Rocada
12 4 4 0 0
2
Beive Hamburgueseria
6 4 2 0 2
3
XTrems
6 4 2 0 2
4
Soler Sanglas Team
6 4 2 0 2
5
Katakraks
0 4 0 0 4



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Soler Sanglas Team
Vs
- Katakraks
Camp Jodul
05/07/2019 19:05 7-2
- XTrems
Vs
- Beive Hamburgueseria
Camp Esports Estel
08/07/2019 19:50 4-3
Descansen: Tarinmo by Rocada

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Soler Sanglas Team
Vs
- XTrems
Camp Jodul
09/07/2019 19:05 5-4
- Tarinmo by Rocada
Vs
- Katakraks
Camp Certis
09/07/2019 19:50 10-0
Descansen: Beive Hamburgueseria

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Soler Sanglas Team
Vs
- Tarinmo by Rocada
Camp Certis
12/07/2019 19:50 0-8
- Beive Hamburgueseria
Vs
- Katakraks
Camp Certis
12/07/2019 19:05 3-0
Descansen: XTrems

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Beive Hamburgueseria
Vs
- Tarinmo by Rocada
Camp Esports Estel
17/07/2019 19:05 3-6
- Katakraks
Vs
- XTrems
Camp Certis
17/07/2019 19:50 2-3
Descansen: Soler Sanglas Team

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Soler Sanglas Team
Vs
- Beive Hamburgueseria
Camp Certis
19/07/2019 19:50 0-7
- XTrems
Vs
- Tarinmo by Rocada
Camp Jodul
19/07/2019 19:05 0-9
Descansen: Katakraks



Benjamí Plata - Grup A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Folgteam
10 4 3 1 0
2
Santjukids
8 4 2 2 0
3
Els Hackers
6 4 2 0 2
4
Futbolíssims
4 4 1 1 2
5
Orange Team
0 4 0 0 4



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Els Hackers
Vs
- Orange Team
Camp Jodul
05/07/2019 19:50 10-0
- Folgteam
Vs
- Santjukids
Camp Certis
08/07/2019 19:50 3-3
Descansen: Futbolíssims

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Els Hackers
Vs
- Folgteam
Camp Certis
10/07/2019 19:05 1-7
- Futbolíssims
Vs
- Orange Team
Camp Certis
10/07/2019 19:50 6-1
Descansen: Santjukids

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Els Hackers
Vs
- Futbolíssims
Camp Esports Estel
15/07/2019 19:05 5-1
- Santjukids
Vs
- Orange Team
Camp Certis
15/07/2019 19:50 12-1
Descansen: Folgteam

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Santjukids
Vs
- Futbolíssims
Camp Jodul
17/07/2019 19:05 1-1
- Orange Team
Vs
- Folgteam
Camp Esports Estel
18/07/2019 19:05 2-14
Descansen: Els Hackers

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Els Hackers
Vs
- Santjukids
Camp Certis
22/07/2019 19:50 3-5
- Folgteam
Vs
- Futbolíssims
Grup Carrera
22/07/2019 19:50 2-1
Descansen: Orange Team



Benjamí Plata - Grup B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Jefecitos Rafart
10 4 3 1 0
2
Tona Minions Friends Team
9 4 3 0 1
3
Un dia de partit
5 4 1 2 1
4
Els Influencers
4 4 1 1 2
5
Llops Vermells
0 4 0 0 4



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tona Minions Friends Team
Vs
- Jefecitos Rafart
Grup Carrera
08/07/2019 19:05 3-6
- Els Influencers
Vs
- Llops Vermells
Grup Carrera
05/07/2019 19:05 3-0
Descansen: Un dia de partit

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tona Minions Friends Team
Vs
- Els Influencers
Grup Carrera
10/07/2019 19:05 7-0
- Un dia de partit
Vs
- Jefecitos Rafart
Camp Certis
11/07/2019 19:05 1-1
Descansen: Llops Vermells

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tona Minions Friends Team
Vs
- Un dia de partit
Camp Jodul
15/07/2019 19:05 7-2
- Llops Vermells
Vs
- Jefecitos Rafart
Camp Esports Estel
16/07/2019 19:05 1-9
Descansen: Els Influencers

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Llops Vermells
Vs
- Un dia de partit
Camp Certis
18/07/2019 19:50 1-6
- Jefecitos Rafart
Vs
- Els Influencers
Camp Jodul
18/07/2019 19:05 2-1
Descansen: Tona Minions Friends Team

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tona Minions Friends Team
Vs
- Llops Vermells
Camp Jodul
23/07/2019 19:05 19-0
- Els Influencers
Vs
- Un dia de partit
Camp Jodul
23/07/2019 19:50 2-2
Descansen: Jefecitos Rafart



Aleví Or - Grup A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Èpic Team
10 4 3 1 0
2
Tigers
6 4 2 0 2
3
Bati Team
4 4 1 1 2
4
Va nanus!
4 4 1 1 2
5
Pescallunes de Gurb
3 4 0 3 1



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Èpic Team
Vs
- Pescallunes de Gurb
Camp Certis
08/07/2019 20:35 1-1
- Bati Team
Vs
- Tigers
Camp Certis
08/07/2019 21:20 2-4
Descansen: Va nanus!

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Èpic Team
Vs
- Bati Team
Camp Esports Estel
15/07/2019 19:50 5-2
- Va nanus!
Vs
- Pescallunes de Gurb
Camp Esports Estel
10/07/2019 20:35 1-1
Descansen: Tigers

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Èpic Team
Vs
- Va nanus!
Camp Esports Estel
17/07/2019 19:50 4-3
- Tigers
Vs
- Pescallunes de Gurb
Camp Certis
17/07/2019 20:35 4-2
Descansen: Bati Team

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tigers
Vs
- Va nanus!
Camp Certis
12/07/2019 21:20 2-6
- Pescallunes de Gurb
Vs
- Bati Team
Camp Jodul
12/07/2019 19:50 5-5
Descansen: Èpic Team

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Èpic Team
Vs
- Tigers
Camp Certis
19/07/2019 20:35 4-0
- Bati Team
Vs
- Va nanus!
Camp Jodul
19/07/2019 19:50 4-2
Descansen: Pescallunes de Gurb



Aleví Or - Grup B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Street Soccer
10 4 3 1 0
2
The Gold Team
10 4 3 1 0
3
Caldereria Osona
6 4 2 0 2
4
Somesport
3 4 1 0 3
5
Comarques Xics
0 4 0 0 4



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Caldereria Osona
Vs
- Comarques Xics
Camp Jodul
08/07/2019 19:50 9-2
- Somesport
Vs
- The Gold Team
Camp Jodul
08/07/2019 20:35 0-3
Descansen: Street Soccer

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Caldereria Osona
Vs
- Somesport
Camp Esports Estel
10/07/2019 21:20 5-4
- Street Soccer
Vs
- Comarques Xics
Camp Certis
10/07/2019 20:35 7-2
Descansen: The Gold Team

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Caldereria Osona
Vs
- Street Soccer
Grup Carrera
16/07/2019 19:05 0-3
- The Gold Team
Vs
- Comarques Xics
Grup Carrera
12/07/2019 19:50 7-4
Descansen: Somesport

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- The Gold Team
Vs
- Street Soccer
Camp Esports Estel
17/07/2019 20:35 3-3
- Comarques Xics
Vs
- Somesport
Camp Jodul
19/07/2019 20:35 0-12
Descansen: Caldereria Osona

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Caldereria Osona
Vs
- The Gold Team
Camp Jodul
23/07/2019 20:35 4-6
- Somesport
Vs
- Street Soccer
Grup Carrera
23/07/2019 20:35 0-6
Descansen: Comarques Xics



Aleví Or - Grup C

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Dream Balls
12 4 4 0 0
2
Les Feres
9 4 3 0 1
3
Els Killers de Casa Tió
4 4 1 1 2
4
Casiwin
4 4 1 1 2
5
Non Stop Boys
0 4 0 0 4



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Non Stop Boys
Vs
- Casiwin
Grup Carrera
08/07/2019 19:50 4-5
- Dream Balls
Vs
- Els Killers de Casa Tió
Camp Esports Estel
09/07/2019 19:50 5-1
Descansen: Les Feres

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Non Stop Boys
Vs
- Dream Balls
Camp Jodul
10/07/2019 19:50 2-5
- Les Feres
Vs
- Casiwin
Camp Certis
10/07/2019 21:20 5-1
Descansen: Els Killers de Casa Tió

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Non Stop Boys
Vs
- Les Feres
Camp Esports Estel
15/07/2019 20:35 0-6
- Els Killers de Casa Tió
Vs
- Casiwin
Camp Certis
15/07/2019 20:35 3-3
Descansen: Dream Balls

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Els Killers de Casa Tió
Vs
- Les Feres
Camp Jodul
12/07/2019 20:35 3-4
- Casiwin
Vs
- Dream Balls
Grup Carrera
17/07/2019 19:50 2-4
Descansen: Non Stop Boys

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Non Stop Boys
Vs
- Els Killers de Casa Tió
Grup Carrera
19/07/2019 19:50 2-5
- Dream Balls
Vs
- Les Feres
Grup Carrera
19/07/2019 20:35 4-3
Descansen: Casiwin



Aleví Or - Grup D

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
KPS Sport
12 4 4 0 0
2
Tenas Team
9 4 3 0 1
3
Atlètic Tonenc
6 4 2 0 2
4
Team Racing
1 4 0 1 3
5
Spartak Sunon
1 4 0 1 3



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tenas Team
Vs
- Spartak Sunon
Camp Esports Estel
09/07/2019 20:35 7-0
- Team Racing
Vs
- KPS Sport
Camp Esports Estel
09/07/2019 21:20 0-6
Descansen: Atlètic Tonenc

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tenas Team
Vs
- Team Racing
Camp Jodul
10/07/2019 20:35 5-0
- Atlètic Tonenc
Vs
- Spartak Sunon
Grup Carrera
10/07/2019 19:50 3-2
Descansen: KPS Sport

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tenas Team
Vs
- Atlètic Tonenc
Camp Jodul
15/07/2019 19:50 3-0
- KPS Sport
Vs
- Spartak Sunon
Camp Jodul
15/07/2019 20:35 8-0
Descansen: Team Racing

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- KPS Sport
Vs
- Atlètic Tonenc
Grup Carrera
17/07/2019 20:35 5-0
- Spartak Sunon
Vs
- Team Racing
Camp Esports Estel
18/07/2019 19:50 2-2
Descansen: Tenas Team

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Tenas Team
Vs
- KPS Sport
Camp Esports Estel
19/07/2019 21:20 0-1
- Team Racing
Vs
- Atlètic Tonenc
Camp Esports Estel
19/07/2019 19:50 0-2
Descansen: Spartak Sunon



Aleví Plata - Grup A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Max Energy
15 5 5 0 0
2
Xef Team
9 5 3 0 2
3
Littel Warriors
9 5 3 0 2
4
Futsaleros
6 5 2 0 3
5
Riuprimerencs
6 5 2 0 3
6
Atlètic Hoy Voy
0 5 0 0 5



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Xef Team
Vs
- Futsaleros
Camp Esports Estel
08/07/2019 20:35 6-1
- Max Energy
Vs
- Atlètic Hoy Voy
Camp Esports Estel
05/07/2019 20:35 13-1
- Riuprimerencs
Vs
- Littel Warriors
Camp Certis
05/07/2019 19:50 0-2
Descansen: Spartak Sunon

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Xef Team
Vs
- Max Energy
Camp Esports Estel
11/07/2019 19:50 2-3
- Riuprimerencs
Vs
- Futsaleros
Camp Esports Estel
11/07/2019 20:35 2-3
- Littel Warriors
Vs
- Atlètic Hoy Voy
Camp Esports Estel
11/07/2019 21:20 6-2
Descansen: Spartak Sunon

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Xef Team
Vs
- Riuprimerencs
Grup Carrera
15/07/2019 19:50 2-3
- Littel Warriors
Vs
- Max Energy
Grup Carrera
15/07/2019 20:35 3-5
- Atlètic Hoy Voy
Vs
- Futsaleros
Camp Esports Estel
16/07/2019 19:50 1-2
Descansen: Spartak Sunon

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Xef Team
Vs
- Littel Warriors
Camp Esports Estel
18/07/2019 20:35 3-0
- Atlètic Hoy Voy
Vs
- Riuprimerencs
Camp Certis
18/07/2019 20:35 0-6
- Futsaleros
Vs
- Max Energy
Camp Jodul
18/07/2019 19:50 1-5
Descansen: Spartak Sunon

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Xef Team
Vs
- Atlètic Hoy Voy
Camp Esports Estel
22/07/2019 20:35 5-0
- Futsaleros
Vs
- Littel Warriors
Camp Jodul
22/07/2019 19:50 1-4
- Max Energy
Vs
- Riuprimerencs
Camp Jodul
22/07/2019 20:35 2-0
Descansen: Spartak Sunon



Aleví Plata - Grup B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
TeamKillers
12 5 4 0 1
2
Femdtot
12 5 4 0 1
3
Git Vic Team
12 5 4 0 1
4
Dream Team
6 5 2 0 3
5
BCN Pro Soccer
3 5 1 0 4
6
The Lions Vic
0 5 0 0 5



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Git Vic Team
Vs
- TeamKillers
Camp Certis
05/07/2019 20:35 4-2
- The Lions Vic
Vs
- BCN Pro Soccer
Camp Jodul
05/07/2019 20:35 2-9
- Dream Team
Vs
- Femdtot
Camp Jodul
05/07/2019 21:20 0-3
Descansen: Spartak Sunon

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Git Vic Team
Vs
- The Lions Vic
Camp Jodul
09/07/2019 20:35 3-2
- Dream Team
Vs
- TeamKillers
Grup Carrera
09/07/2019 19:50 4-9
- Femdtot
Vs
- BCN Pro Soccer
Camp Esports Estel
10/07/2019 19:50 2-1
Descansen: Spartak Sunon

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Git Vic Team
Vs
- Dream Team
Camp Jodul
11/07/2019 20:35 5-2
- Femdtot
Vs
- The Lions Vic
Camp Esports Estel
12/07/2019 19:50 10-1
- BCN Pro Soccer
Vs
- TeamKillers
Grup Carrera
11/07/2019 19:50 1-6
Descansen: Spartak Sunon

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Git Vic Team
Vs
- Femdtot
Camp Jodul
17/07/2019 19:50 1-2
- BCN Pro Soccer
Vs
- Dream Team
Grup Carrera
16/07/2019 19:50 3-4
- TeamKillers
Vs
- The Lions Vic
Grup Carrera
16/07/2019 20:35 7-0
Descansen: Spartak Sunon

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Git Vic Team
Vs
- BCN Pro Soccer
Grup Carrera
22/07/2019 20:35 5-2
- TeamKillers
Vs
- Femdtot
Camp Esports Estel
23/07/2019 19:50 4-2
- The Lions Vic
Vs
- Dream Team
Camp Esports Estel
23/07/2019 20:35 0-9
Descansen: Spartak Sunon



Aleví Plata - Grup C

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Cabres Boges
18 6 6 0 0
2
Ammycycling
13 6 4 1 1
3
Be 9
10 6 3 1 2
4
Just Fun
9 6 3 0 3
5
Santateam
9 6 3 0 3
6
Xinitos Rafart
3 6 1 0 5
7
FUTFEM
0 6 0 0 6



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Just Fun
Vs
- Xinitos Rafart
Camp Esports Estel
08/07/2019 21:20 7-0
- FUTFEM
Vs
- Santateam
Grup Carrera
05/07/2019 19:50 1-5
- Ammycycling
Vs
- Cabres Boges
Grup Carrera
05/07/2019 20:35 1-4
Descansen: Be 9

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Just Fun
Vs
- FUTFEM
Camp Certis
09/07/2019 20:35 9-2
- Ammycycling
Vs
- Xinitos Rafart
Camp Certis
09/07/2019 21:20 7-0
- Be 9
Vs
- Santateam
Camp Jodul
09/07/2019 19:50 2-5
Descansen: Cabres Boges

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Just Fun
Vs
- Ammycycling
Camp Certis
11/07/2019 20:35 2-3
- Be 9
Vs
- FUTFEM
Camp Certis
11/07/2019 21:20 10-1
- Cabres Boges
Vs
- Santateam
Camp Jodul
11/07/2019 19:50 13-1
Descansen: Xinitos Rafart

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Just Fun
Vs
- Be 9
Camp Esports Estel
12/07/2019 20:35 1-3
- Cabres Boges
Vs
- FUTFEM
Camp Esports Estel
12/07/2019 21:20 9-0
- Santateam
Vs
- Xinitos Rafart
Camp Certis
12/07/2019 20:35 5-1
Descansen: Ammycycling

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Cabres Boges
Vs
- Be 9
Camp Esports Estel
16/07/2019 20:35 5-3
- Santateam
Vs
- Ammycycling
Camp Jodul
16/07/2019 19:50 1-4
- Xinitos Rafart
Vs
- FUTFEM
Camp Jodul
16/07/2019 20:35 3-2
Descansen: Just Fun

Jornada 6
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Just Fun
Vs
- Cabres Boges
Camp Jodul
18/07/2019 20:35 1-3
- Xinitos Rafart
Vs
- Be 9
Grup Carrera
18/07/2019 19:50 2-4
- FUTFEM
Vs
- Ammycycling
Grup Carrera
18/07/2019 20:35 0-9
Descansen: Santateam

Jornada 7
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Just Fun
Vs
- Santateam
Camp Certis
22/07/2019 20:35 3-1
- Xinitos Rafart
Vs
- Cabres Boges
Camp Certis
23/07/2019 19:50 0-6
- Ammycycling
Vs
- Be 9
Camp Certis
23/07/2019 20:35 2-2
Descansen: FUTFEM



Infantil Or - Grup A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Canalla del Capellà
18 6 6 0 0
2
CDR FC
11 6 3 2 1
3
Auto Vigatana Team .
10 6 3 1 2
4
Fantastiks
7 6 2 1 3
5
Els Arturitos
6 6 2 0 4
6
Renova Quintana
4 6 1 1 4
7
Vig Bang
4 6 1 1 4



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Auto Vigatana Team .
Vs
- Fantastiks
Camp Esports Estel
05/07/2019 22:05 7-2
- Canalla del Capellà
Vs
- Vig Bang
Camp Esports Estel
05/07/2019 21:20 8-1
- Els Arturitos
Vs
- CDR FC
Camp Certis
08/07/2019 22:05 1-3
Descansen: Renova Quintana

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Auto Vigatana Team .
Vs
- Canalla del Capellà
Camp Esports Estel
16/07/2019 22:05 1-3
- Els Arturitos
Vs
- Fantastiks
Camp Jodul
15/07/2019 21:20 1-3
- Renova Quintana
Vs
- Vig Bang
Camp Certis
16/07/2019 20:35 3-1
Descansen: CDR FC

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Auto Vigatana Team .
Vs
- Els Arturitos
Camp Esports Estel
17/07/2019 21:20 1-2
- Renova Quintana
Vs
- Canalla del Capellà
Camp Esports Estel
17/07/2019 22:05 2-11
- CDR FC
Vs
- Vig Bang
Grup Carrera
09/07/2019 20:35 9-1
Descansen: Fantastiks

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Auto Vigatana Team .
Vs
- Renova Quintana
Camp Esports Estel
19/07/2019 22:05 5-3
- CDR FC
Vs
- Canalla del Capellà
Grup Carrera
18/07/2019 22:05 2-5
- Vig Bang
Vs
- Fantastiks
Camp Certis
18/07/2019 21:20 2-2
Descansen: Els Arturitos

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- CDR FC
Vs
- Renova Quintana
Camp Esports Estel
22/07/2019 21:20 1-1
- Vig Bang
Vs
- Els Arturitos
Camp Esports Estel
22/07/2019 22:05 5-3
- Fantastiks
Vs
- Canalla del Capellà
Camp Certis
22/07/2019 21:20 0-9
Descansen: Auto Vigatana Team .

Jornada 6
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Auto Vigatana Team .
Vs
- CDR FC
Camp Certis
23/07/2019 21:20 2-2
- Fantastiks
Vs
- Renova Quintana
Camp Jodul
23/07/2019 21:20 3-2
- Canalla del Capellà
Vs
- Els Arturitos
Grup Carrera
23/07/2019 21:20 6-1
Descansen: Vig Bang

Jornada 7
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Auto Vigatana Team .
Vs
- Vig Bang
Camp Esports Estel
15/07/2019 22:05 8-2
- Fantastiks
Vs
- CDR FC
Camp Jodul
11/07/2019 21:20 0-4
- Els Arturitos
Vs
- Renova Quintana
Grup Carrera
16/07/2019 22:05 3-1
Descansen: Canalla del Capellà



Infantil Or - Grup B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Vickings
18 6 6 0 0
2
Els Jedais
15 6 5 0 1
3
L\'equip del tractor màgic
10 6 3 1 2
4
Volcànics
10 6 3 1 2
5
00 Team .
6 6 2 0 4
6
Electrik\'s
1 6 0 1 5
7
The Rockies
1 6 0 1 5



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- The Rockies
Vs
- Electrik\'s
Camp Esports Estel
08/07/2019 22:05 1-1
- Vickings
Vs
- Volcànics
Camp Jodul
08/07/2019 21:20 6-1
- L\'equip del tractor màgic
Vs
- 00 Team .
Camp Jodul
08/07/2019 22:05 7-2
Descansen: Els Jedais

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- The Rockies
Vs
- Vickings
Grup Carrera
11/07/2019 20:35 0-8
- L\'equip del tractor màgic
Vs
- Electrik\'s
Camp Esports Estel
15/07/2019 21:20 6-0
- Els Jedais
Vs
- Volcànics
Grup Carrera
11/07/2019 21:20 4-1
Descansen: 00 Team .

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- The Rockies
Vs
- L\'equip del tractor màgic
Camp Esports Estel
16/07/2019 21:20 2-10
- Els Jedais
Vs
- Vickings
Camp Jodul
15/07/2019 22:05 0-5
- 00 Team .
Vs
- Volcànics
Camp Certis
15/07/2019 21:20 3-4
Descansen: Electrik\'s

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- The Rockies
Vs
- Els Jedais
Camp Jodul
17/07/2019 21:20 2-4
- 00 Team .
Vs
- Vickings
Camp Esports Estel
18/07/2019 21:20 1-4
- Volcànics
Vs
- Electrik\'s
Camp Certis
18/07/2019 22:05 5-2
Descansen: L\'equip del tractor màgic

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- 00 Team .
Vs
- Els Jedais
Camp Esports Estel
19/07/2019 22:50 1-6
- Volcànics
Vs
- L\'equip del tractor màgic
Camp Certis
19/07/2019 21:20 2-2
- Electrik\'s
Vs
- Vickings
Camp Certis
19/07/2019 22:05 1-2
Descansen: The Rockies

Jornada 6
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- The Rockies
Vs
- 00 Team .
Camp Certis
22/07/2019 22:05 2-3
- Electrik\'s
Vs
- Els Jedais
Camp Jodul
22/07/2019 21:20 0-6
- Vickings
Vs
- L\'equip del tractor màgic
Grup Carrera
22/07/2019 21:20 6-0
Descansen: Volcànics

Jornada 7
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- The Rockies
Vs
- Volcànics
Grup Carrera
09/07/2019 21:20 2-5
- Electrik\'s
Vs
- 00 Team .
Camp Esports Estel
10/07/2019 22:05 0-4
- L\'equip del tractor màgic
Vs
- Els Jedais
Camp Certis
10/07/2019 22:05 0-5
Descansen: Vickings



Infantil Plata - Grup A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Xanclitas FC
15 6 5 0 1
2
Vik Team
12 6 4 0 2
3
Els Mamelles
10 6 3 1 2
4
Borussia Donuts
10 6 3 1 2
5
VagusTeam
6 6 2 0 4
6
Pilongators
5 6 1 2 3
7
Centelles Sport
3 6 1 0 5



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Borussia Donuts
Vs
- Vik Team
Grup Carrera
05/07/2019 22:05 3-1
- VagusTeam
Vs
- Els Mamelles
Grup Carrera
05/07/2019 21:20 0-10
- Pilongators
Vs
- Centelles Sport
Camp Jodul
05/07/2019 22:05 4-3
Descansen: Xanclitas FC

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Borussia Donuts
Vs
- VagusTeam
Grup Carrera
08/07/2019 20:35 1-3
- Pilongators
Vs
- Vik Team
Grup Carrera
08/07/2019 21:20 1-4
- Xanclitas FC
Vs
- Els Mamelles
Camp Esports Estel
09/07/2019 22:05 5-3
Descansen: Centelles Sport

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Borussia Donuts
Vs
- Pilongators
Camp Jodul
10/07/2019 21:20 4-4
- Xanclitas FC
Vs
- VagusTeam
Camp Jodul
10/07/2019 22:05 3-2
- Centelles Sport
Vs
- Els Mamelles
Grup Carrera
10/07/2019 20:35 1-7
Descansen: Vik Team

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Borussia Donuts
Vs
- Xanclitas FC
Camp Certis
12/07/2019 22:05 6-4
- Centelles Sport
Vs
- VagusTeam
Camp Jodul
12/07/2019 21:20 3-2
- Els Mamelles
Vs
- Vik Team
Grup Carrera
12/07/2019 20:35 1-3
Descansen: Pilongators

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Centelles Sport
Vs
- Xanclitas FC
Grup Carrera
15/07/2019 21:20 2-4
- Els Mamelles
Vs
- Pilongators
Grup Carrera
15/07/2019 22:05 4-4
- Vik Team
Vs
- VagusTeam
Camp Certis
16/07/2019 21:20 7-2
Descansen: Borussia Donuts

Jornada 6
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Borussia Donuts
Vs
- Centelles Sport
Grup Carrera
17/07/2019 21:20 4-2
- Vik Team
Vs
- Xanclitas FC
Grup Carrera
17/07/2019 22:05 3-5
- VagusTeam
Vs
- Pilongators
Camp Esports Estel
18/07/2019 22:05 3-2
Descansen: Els Mamelles

Jornada 7
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Borussia Donuts
Vs
- Els Mamelles
Grup Carrera
19/07/2019 21:20 0-2
- Vik Team
Vs
- Centelles Sport
Camp Jodul
19/07/2019 22:05 3-2
- Pilongators
Vs
- Xanclitas FC
Camp Jodul
19/07/2019 21:20 4-8
Descansen: VagusTeam



Infantil Plata - Grup B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Friends Team 3.0
18 6 6 0 0
2
Otakus
10 6 3 1 2
3
Futsal United
8 6 2 2 2
4
Matvey Team
7 6 2 1 3
5
Supplaid Team
7 6 2 1 3
6
Infection
7 6 2 1 3
7
Rafart Team
3 6 1 0 5



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Supplaid Team
Vs
- Matvey Team
Grup Carrera
08/07/2019 22:05 3-4
- Infection
Vs
- Otakus
Camp Certis
05/07/2019 21:20 3-7
- Futsal United
Vs
- Rafart Team
Camp Certis
05/07/2019 22:05 3-2
Descansen: Friends Team 3.0

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Supplaid Team
Vs
- Infection
Camp Certis
09/07/2019 22:05 5-1
- Futsal United
Vs
- Matvey Team
Camp Jodul
09/07/2019 21:20 4-5
- Friends Team 3.0
Vs
- Otakus
Camp Jodul
09/07/2019 22:05 9-2
Descansen: Rafart Team

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Supplaid Team
Vs
- Futsal United
Grup Carrera
10/07/2019 21:20 4-4
- Friends Team 3.0
Vs
- Infection
Camp Esports Estel
11/07/2019 22:05 11-1
- Rafart Team
Vs
- Otakus
Camp Certis
11/07/2019 22:05 1-5
Descansen: Matvey Team

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Supplaid Team
Vs
- Friends Team 3.0
Camp Jodul
16/07/2019 21:20 2-6
- Rafart Team
Vs
- Infection
Grup Carrera
16/07/2019 21:20 3-4
- Otakus
Vs
- Matvey Team
Grup Carrera
12/07/2019 21:20 2-2
Descansen: Futsal United

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Rafart Team
Vs
- Friends Team 3.0
Camp Esports Estel
19/07/2019 20:35 2-7
- Otakus
Vs
- Futsal United
Camp Certis
17/07/2019 21:20 6-7
- Matvey Team
Vs
- Infection
Camp Certis
17/07/2019 22:05 4-5
Descansen: Supplaid Team

Jornada 6
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Supplaid Team
Vs
- Rafart Team
Camp Jodul
18/07/2019 21:20 2-1
- Matvey Team
Vs
- Friends Team 3.0
Grup Carrera
22/07/2019 22:05 1-3
- Infection
Vs
- Futsal United
Grup Carrera
18/07/2019 21:20 3-3
Descansen: Otakus

Jornada 7
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Supplaid Team
Vs
- Otakus
Grup Carrera
19/07/2019 22:05 0-3
- Matvey Team
Vs
- Rafart Team
Camp Esports Estel
23/07/2019 21:20 3-4
- Futsal United
Vs
- Friends Team 3.0
Camp Esports Estel
23/07/2019 22:05 3-5
Descansen: Infection



Cadet Or - Grup A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Aluminis Jurado
15 5 5 0 0
2
Semen i Varis
12 5 4 0 1
3
69FAM
7 5 2 1 2
4
Els Trabucs
7 5 2 1 2
5
Alius
3 5 1 0 4
6
STM Nuls
0 5 0 0 5



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Aluminis Jurado
Vs
- Els Trabucs
Camp Esports Estel
08/07/2019 22:50 4-0
- 69FAM
Vs
- Semen i Varis
Camp Certis
08/07/2019 22:50 0-3
- STM Nuls
Vs
- Alius
Camp Jodul
08/07/2019 22:50 3-4
Descansen: Infection

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Aluminis Jurado
Vs
- 69FAM
Camp Jodul
10/07/2019 22:50 11-5
- STM Nuls
Vs
- Els Trabucs
Grup Carrera
10/07/2019 22:05 2-4
- Alius
Vs
- Semen i Varis
Grup Carrera
10/07/2019 22:50 0-4
Descansen: Infection

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Aluminis Jurado
Vs
- STM Nuls
Camp Jodul
12/07/2019 22:05 15-1
- Alius
Vs
- 69FAM
Camp Esports Estel
12/07/2019 22:05 5-6
- Semen i Varis
Vs
- Els Trabucs
Camp Certis
12/07/2019 22:50 9-2
Descansen: Infection

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Aluminis Jurado
Vs
- Alius
Camp Certis
16/07/2019 22:05 3-0
- Semen i Varis
Vs
- STM Nuls
Camp Jodul
16/07/2019 22:05 16-1
- Els Trabucs
Vs
- 69FAM
Camp Certis
16/07/2019 22:50 5-5
Descansen: Infection

Jornada 5
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Aluminis Jurado
Vs
- Semen i Varis
Camp Jodul
19/07/2019 22:50 6-5
- Els Trabucs
Vs
- Alius
Grup Carrera
19/07/2019 22:50 8-3
- 69FAM
Vs
- STM Nuls
Grup Carrera
18/07/2019 22:50 7-2
Descansen: Infection



Cadet Or - Grup B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Seva City
13 5 4 1 0
2
Grup Carrera
10 5 3 1 1
3
Meskamiau
9 5 3 0 2
4
Teamsito
6 5 2 0 3
5
Real Mandril
4 5 1 1 3
6
Obres Maya
1 5 0 1 4



Jornada 1
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Seva City
Vs
- Obres Maya
Grup Carrera
08/07/2019 22:50 5-3
- Meskamiau
Vs
- Teamsito
Camp Esports Estel
09/07/2019 22:50 5-3
- Grup Carrera
Vs
- Real Mandril
Camp Certis
09/07/2019 22:50 7-1
Descansen: Infection

Jornada 2
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Seva City
Vs
- Meskamiau
Camp Esports Estel
11/07/2019 22:50 5-3
- Grup Carrera
Vs
- Obres Maya
Camp Jodul
11/07/2019 22:05 5-2
- Real Mandril
Vs
- Teamsito
Camp Jodul
11/07/2019 22:50 1-5
Descansen: Infection

Jornada 3
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Seva City
Vs
- Grup Carrera
Camp Jodul
12/07/2019 22:50 3-3
- Real Mandril
Vs
- Meskamiau
Grup Carrera
12/07/2019 22:05 3-0
- Teamsito
Vs
- Obres Maya
Grup Carrera
12/07/2019 22:50 2-1
Descansen: Infection

Jornada 4
Del 05/07/2019 al 24/10/2019

- Seva City
Vs
- Real Mandril
Camp Esports Estel
17/07/2019 22:50 4-2